Reklamlar
Reklamlar
VATANIM SENSİN 17. BÖLÜM 2 FRAGMANI...(Atatürk'e yazılan mektup) Mutlaka izleyin Haluk Pekşen AKP ile Öcalan'ın Nasıl Anlaştığını Anlattı Bahçeli'yi Yerin Dibine Soktu !!! Şaka Değil Gerçek :) Evet Çağrısı Yapısı Yapılan Video'da Bebek Konuştu #Hayır Dedi :D Yılmaz Özdil'den Çok Konuşulacak Referandum Tahmini !!! Gençler Bakın Neden mi? HAYIR !!! 1 DAKİKADA TÜM ÜLKEYE DERS VEREN ÇOCUK YÜREĞİNDEN ÖPERİM !
Reklamlar
'Evet' diyen kadınlar ile 'Hayır' diyen kadınların arasında ki 777 farkı bulunuz.! Ege şivesi ile Muhteşem HAYIR şarkısı...Paylaşalım ALLAH BELASINI VERSİN TESETTÜRÜ CAZİBE İÇİN KULLANANLARIN!! PAYLAŞMAYAN KALMASIN BUNLARI BELKİ UTANIRLAR!! 102 yıl önce ÇANAKKALE'de bir millet #HAYIR dedi AKP'nin 15 yıldır anlayamadığı isteğimizi HALK TV 57 saniyede böyle anlattı...PAYLAAŞŞŞ !!! Müjdat GEZEN Canlı yayında öyle bir laf soktu ki ; TAAAAAA Ankara'dan çıktı :)
Reklamlar
İrfan DEĞİRMENCİ program yapamıyor ama Okullarda,sokaklarda her yerde ANLATIYOR...paylaaaşşşşş !!! Müjdat Gezen'den istediği cevabı alamayınca YAYINI ERKEN BİTİRDİLER... Arşiv Affetmez!!! Demiştik demeye de devam edeceğiz...İFTİRA ATMIYORUZ DEŞİFRE EDİYORUZ...PAYLAAAŞŞŞ !!! A Haber şeysi Erkan Tan ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş oturmuşlar Erdoğan'ı çekiştiriyorlar... :)))))) Bu memlekette bir tane "YÜREKLİ SAVCI" Kalmadı mı ? Bunlara haddini bildirecek... Abdüllatif ŞENER öyle bir açıklama yaptı ki ; Tüm "EVET" argümanları Çürüyecek