Apartman Yöneticisi Emekli Astsubay, Kız Çocuklara...

153 izlenme 06 Eylül 2017
Reklamlar

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde, emekli astsubay 63 yaşındaki Ayhan Y., yöneticiliğini yaptığı apartmanda oturan, yaşları 8 ile 11 arasında değişen 3 kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu suçlamasıyla tutuklandı.

8 VE 11 YAŞLARINDAKİ KIZLARA FİLM İZLETİP TACİZ ETMİŞ

Çorlu'nun Muhittin Mahallesi'nde bir apartmanda yöneticilik yapan, evli ve 2 çocuk babası emekli astsubay Ayhan Y., iddiaya göre, aynı apartmanda oturan 2'si kardeş 3 kız çocuğunu, yönetim odasına götürerek, burada +18'lik filmler izletip, cinsel istismarda bulundu. 8 ve 11 yaşındaki iki kız kardeş, durumu anne ve babasına anlattı. Bunun üzerine aile hemen polise giderek şikayetçi oldu.

BAŞKA BİR AİLE DE ŞİKAYETÇİ OLDU

Çorlu Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, emekli astsubay Ayhan Y.'yi gözaltına alırken, kız kardeşlerin de psikolog eşliğinde ifadeleri alındı. Kız kardeşler, apartman yöneticisinin kendilerini yönetim odasına götürüp, film izlettiğini ve taciz ettiğini anlattı. Gözaltına alınan Ayhan Y.'nin sorgusu devam ederken, bu kez aynı apartman oturan 9 yaşındaki kız çocuğu da ailesine Ayhan Y.'nin kendisine cinsel tacizde bulunduğunu anlatması üzerine bu aile de şikayetçi oldu.

Polisteki sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Ayhan Y., çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Neden mi #HAYIR Neden mi #CUMHURİYET bunu gözlerine gözlerine sokun! Duyduklarınıza inanamayacaksınız !!! Tüm ülke izleyene kadar paylaşılmalı CHP MİLLETVEKİLLERİNİN SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN VİDEOSU ! GELİN ADAYLARININ ALDIĞI ÜCRETLER ŞOK ETTİ

Bakmadan Geçme!

KAPAT
''3 Yüzyıl'' Gören Dünyanın En Yaşlı İnsanı Hayatını Kaybetti