Yatak odasında çektiği videoyu yayınladı

1054 izlenme29 Ağustos 2016
Reklamlar

Scott Mitchell adlı Amerikalı milyonere eski karısı Mary Hunt şiddet gördüğünü, kocasının onu morluklar içerisinde kalana kadar dövdüğünü ve yüzüne defalarca yumruk attığını iddia ederek boşanma davası açtı.

SERVET AVCILIĞIYLA SUÇLADI

Daily Mail'in haberine göre davanın açılmasının ardından milyoner iş adamı genç kadının kendi kendine zarar verdiği videosunu mahkemeye sundu. Karısının, servetinden yüksek bir pay alabilmek için böyle bir yalana başvurduğunu iddia eden Mitchell, kavgalı oldukları bir dönemde eski eşini 99 pırlanta kolye, 147 altın küpe dahil olmak üzere 2.1 milyon dolar değerinde mücevher çalmakla suçladı.

Videoda görülen görüntüleri yeterli bulan hakim ve avukatlar dava sonunda genç kadının eski kocası tarafından şiddet gördüğüne dair başka bir delil olmaması sebebiyle daha detaylı bir inceleme için eski FBI çalışanı bir uzmanı görevlendirdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

GAVUR İCADI DEDİKLERİ BU OLSA GEREK Kuzu; İktidarda kalabilmek için bakın nasıl itiraflarda bulundu.. Canlı yayında imamı ayakkabıyla dövdü Her gün onlarca anakuzusu toprağa düşerken bizlere ve çocuklarımıza bunların rezilliklerini izleten TV kanallarına. 'YAZIKLAR OLSUN'

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akşam Akşam Ne Güldüm :)