Yatak odasında çektiği videoyu yayınladı

1055 izlenme29 Ağustos 2016
Reklamlar

Scott Mitchell adlı Amerikalı milyonere eski karısı Mary Hunt şiddet gördüğünü, kocasının onu morluklar içerisinde kalana kadar dövdüğünü ve yüzüne defalarca yumruk attığını iddia ederek boşanma davası açtı.

SERVET AVCILIĞIYLA SUÇLADI

Daily Mail'in haberine göre davanın açılmasının ardından milyoner iş adamı genç kadının kendi kendine zarar verdiği videosunu mahkemeye sundu. Karısının, servetinden yüksek bir pay alabilmek için böyle bir yalana başvurduğunu iddia eden Mitchell, kavgalı oldukları bir dönemde eski eşini 99 pırlanta kolye, 147 altın küpe dahil olmak üzere 2.1 milyon dolar değerinde mücevher çalmakla suçladı.

Videoda görülen görüntüleri yeterli bulan hakim ve avukatlar dava sonunda genç kadının eski kocası tarafından şiddet gördüğüne dair başka bir delil olmaması sebebiyle daha detaylı bir inceleme için eski FBI çalışanı bir uzmanı görevlendirdi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ARŞİV AFFETMEZ ! İSA GÖK'DEN AKEPELİLERE : "SİZİN KIBLENİZ PENSİLVANYA MI?" Konyaspor - Beşiktaş Maçında Ortalık Savaş Alanına Döndü AKP'li Başkan Deveden Düştü, 'Tayyibin İzinden Gidiyoruz' Dedi Akpli Bir Vatandaşımız Niye EVET dediğini Açıklıyor. Siz İkna Oldunuz mu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BBP niye Evet diyor.. Herkesi şoka uğratacak tape!