Reklamlar

ŞOK!.. FEHMİ KORU KAYIP!..

Sözcü davasının sözde kilit ismiydi ama gelmedi

"DURUŞMAYA GELMEDİ"
"Kaleme aldığı yalanlarla Sözcü'ye yönelik algı operasyonunun sözde temel dayanağını oluşturan, Sözcü'nün sahibi Burak Akbay'a 'Gülen evlerinde yetişti' iftirasını atan ve algı operasyonunun başlamasına dayanak olan Fehmi Koru, kendisinden bekleneni yaptı ve mahkemeden kaçtı. "
"DAVANIN KİLİT İSMİ MAHKEMEDE YOK"
"Bugün Çağlayan Adliyesi'ne gelip ifade vermesi gereken iftiracı ve kripto FETÖ'cü olduğunu bilinen Koru, hakkındaki "zorla getirilme kararına rağmen" duruşmaya gelmedi. Duruşmaya gelemeyenler için oluşturulan video sistemi ile de ifade vermedi. Yani Fehmi Koru çirkin iftiralarını ortaya attı, hakim 'gel bakalım anlat' deyince de kaçtı..."
" FEHMİ KORU NEREDE?"
"37. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmanın dünkü bölümünde sanık arkadaşlarımızın savunmaları alındı. Bugün de aralarında kripto FETÖ’cü Fehmi Koru’nun da bulunduğu tanıklar dinlenecekti. Ancak yalanlarıyla, Sözcü’ye yönelik soruşturmanın ve “FETÖ’cülük” gibi iğrenç bir suçlamanın temel dayanağını oluşturan kripto FETÖ’cü Fehmi Koru, duruşmaya gelmedi".
Kripto FETÖ'cü Fehmi Koru'nun nerede olduğu bilinmiyor...
Savcının 1 numaralı tanığı olmasına rağmen, ‘rezil olurum’ bahanesiyle Çağlayan Adliyesi’ne gelemeyen Koru’nun şu an nerede olduğu bilinmiyor.
Reklamlar
08 Kasım 2017
Reklamlar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Döner süt sağma makinesi..