İzmir’de korkunç olay❗️❗️ Kendini öğretmen olarak tanıtıp çocukları taciz eden bu yaratık her yerde aranıyor❗️❗️

1079 izlenme10 Ekim 2017
Reklamlar
İzmir'de bir sapık, kentin bazı noktalarında iddialara göre kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulundu. Yaşanan bu olayın ardından güvenlik kameralarından tespit edilen ve eşkâli İzmir polisine dağıtılan şahıs, şimdi her yerde aranıyor.
ÇOCUKLARA MUSALLAT OLMAYA BAŞLADI

Okul çevrelerinde dolaşan ve kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan bir kişi küçük çocuklara musallat olmaya başladı. İddialara göre tacizlerin yaşanması ve artan şikayetler üzerine harekete geçen İzmir polisi, hemen bir çalışma başlattı. Söz konusu bölgelerde güvenlik kameralarını takibi alan ekipler, verilen eşkal ve güvenlik kameralarından kişinin Erman A. olduğunu belirledi.
İĞRENÇ HAREKETİ KAMERAYA YAKALANDI

Polis, aranan ve çok sayıda sabıkasının olduğu ifade edilen kişinin bu bilgilerini de birimlere dağıttı. Öte yandan, Erman A.'nın bir apartmanda bulunan güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde kişinin, kız çocuğuyla konuşmaya çalıştığı görülüyor. Küçük kız kendisinden kaçınca önce merdivenlerden çıkan kişi, ardından da geri dönerek kız çocuğunun peşinden gidiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kocası Eve Kamera Yerleştirdi ve İzledikleri Karşısında Şoke Oldu! Referandumda neden _Hayır_ denilmeli, buyrun AKP'li Tuğrul Türkeş'ten dinleyelim Aykut Erdoğdu saatler kala adeta HAYIR'ı böyle müjdeledi... ANTALYADA ASKERİ ARACA SALDIRI YARALILAR VAR

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SADECE 47 SANİYE KONUŞTU SOSYAL MEDYAYI SALLADI !