İzmir’de korkunç olay❗️❗️ Kendini öğretmen olarak tanıtıp çocukları taciz eden bu yaratık her yerde aranıyor❗️❗️

1069 izlenme 10 Ekim 2017
Reklamlar
İzmir'de bir sapık, kentin bazı noktalarında iddialara göre kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtıp çocuklara tacizde bulundu. Yaşanan bu olayın ardından güvenlik kameralarından tespit edilen ve eşkâli İzmir polisine dağıtılan şahıs, şimdi her yerde aranıyor.
ÇOCUKLARA MUSALLAT OLMAYA BAŞLADI

Okul çevrelerinde dolaşan ve kendini beden eğitimi öğretmeni olarak tanıtan bir kişi küçük çocuklara musallat olmaya başladı. İddialara göre tacizlerin yaşanması ve artan şikayetler üzerine harekete geçen İzmir polisi, hemen bir çalışma başlattı. Söz konusu bölgelerde güvenlik kameralarını takibi alan ekipler, verilen eşkal ve güvenlik kameralarından kişinin Erman A. olduğunu belirledi.
İĞRENÇ HAREKETİ KAMERAYA YAKALANDI

Polis, aranan ve çok sayıda sabıkasının olduğu ifade edilen kişinin bu bilgilerini de birimlere dağıttı. Öte yandan, Erman A.'nın bir apartmanda bulunan güvenlik kamerasına yakalandı. Görüntülerde kişinin, kız çocuğuyla konuşmaya çalıştığı görülüyor. Küçük kız kendisinden kaçınca önce merdivenlerden çıkan kişi, ardından da geri dönerek kız çocuğunun peşinden gidiyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye bu muhteşem yazıyı konuşuyor ! Mutlaka İzle ! VATANDAŞ MUHTEŞEM KONUŞMUŞ❗ ANLAMAYANLARA ANLAYAMAYAN KIT AKILLILARA GELSİN❗ Babasıyla İlgili Mesaj Sosyal Medyayı Salladı !!! Tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin.... _)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
İmamhatipler de Yetişen Bilim Adamlarımız. Bunlar Bizi Uçurur !!!!!! PAYLAAAŞŞŞ
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/3/0/izmir-de-korkunc-olay---kendini-ogretmen-olarak-tanitip-cocuklari-taciz-eden-bu-yaratik-her-yerde-araniyor/index.html#fb