Gelin Adayı Hanife'den 18'lik Küfürler! Videosu İnternete Düştü

35065 izlenme30 Haziran 2016
Reklamlar

İzdivaç programında uzun süredir talibini arayan gelin adaylarından Hanife'nin küfürler savurduğu video internete düştü.

ARADIĞI KOCAYI BİR TÜRLÜ BULAMADI

FOX TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında, kendisi için gelen talipleri bir bir geri gönderen Hanife hakkında gün geçmiyor ki yeni bir skandal patlak vermesin. Umut ile evleneceği söylenen, birlikte tatile bile çıkan Hanife; sürpriz bir kararla dönüşte ayrılık kararı vermişti. Bir süre daha programda taliplerini arayan Hanife, locadaki damat adaylarından Deniz ile birliktelik yaşamaya başlamıştı.

ŞOK KÜFÜRLER

Geçtiğimiz günlerde periscopede hayranlarının sorularını yanıtlayan Hanife, kendisini zor durumda bırakan sorular gelince ağıza alınmayacak küfürler savurdu. Ünlü bir sanatçı edasında soruları yanıtladığı gözlenen Hanife, karşısındaki kişiye "Deniz seni s..seydi çok rahatlardın, pe...vengin dölü, gördüğün birkaç santimlik bir şey" şeklinde küfürler savuruyor.

Bu görüntülere ve Hanife'nin bu küfürleri karşısında kanal yönetiminin nasıl bir tavır takınacağı merak konusu...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu Gol Tarihe Geçti !!! Yok artık bu kadarına pes !!! 60 kiloyum beni bile her yere çeviriyorsun Yozgatlı Amca Sosyal Medya Fenomeni Oldu Atalay'dan Sonra Acuna 2.ŞOK

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Canlı Yayında Görülmemiş Skandal Kadın Aniden Adamın Üzerine Atlayıp...