Gelin Adayı Hanife'den 18'lik Küfürler! Videosu İnternete Düştü

35082 izlenme30 Haziran 2016
Reklamlar

İzdivaç programında uzun süredir talibini arayan gelin adaylarından Hanife'nin küfürler savurduğu video internete düştü.

ARADIĞI KOCAYI BİR TÜRLÜ BULAMADI

FOX TV ekranlarında Zuhal Topal'ın sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında, kendisi için gelen talipleri bir bir geri gönderen Hanife hakkında gün geçmiyor ki yeni bir skandal patlak vermesin. Umut ile evleneceği söylenen, birlikte tatile bile çıkan Hanife; sürpriz bir kararla dönüşte ayrılık kararı vermişti. Bir süre daha programda taliplerini arayan Hanife, locadaki damat adaylarından Deniz ile birliktelik yaşamaya başlamıştı.

ŞOK KÜFÜRLER

Geçtiğimiz günlerde periscopede hayranlarının sorularını yanıtlayan Hanife, kendisini zor durumda bırakan sorular gelince ağıza alınmayacak küfürler savurdu. Ünlü bir sanatçı edasında soruları yanıtladığı gözlenen Hanife, karşısındaki kişiye "Deniz seni s..seydi çok rahatlardın, pe...vengin dölü, gördüğün birkaç santimlik bir şey" şeklinde küfürler savuruyor.

Bu görüntülere ve Hanife'nin bu küfürleri karşısında kanal yönetiminin nasıl bir tavır takınacağı merak konusu...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Oğlunun Saçlarını Tarayan Anne Bir Şey Gördü Başta Kepek Sandı Ama.. İzdivaç Programında Beyin Yakan Düet GELİNİN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARINI DÜĞÜNDE DAĞITINCA ORTALIK KARIŞTI Elmayı Sıcak Suyla Yıkayınca Karşılaştığı Manzara Karşısında Şok Oldu

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Milletçe Çıldırdık: Vajina Beyazlatma Deneyimini Takipçileriyle Paylaşan İnstagram Kullanıcısı